Hororové vánoční scénáře

23. prosince 2015 v 22:24 | Iveta |  Seznamy podle Ivet
Všichni si neustále přejí veselé Vánoce a šťastný n(N)ový rok. A taky poklidné prožití vánočních svátků. Co to vůbec znamená - poklidné? Lze vůbec strávit jedno z nejhektičtějších období roku v klidu a míru? Představte si všechny ty hrůzy, které vás mohou na Štědrý den potkat. Samozřejmě, mohou vám dojít slavnostní ubrousky, nebo si můžete rozbít vaši oblíbenou ozdobičku na stromku. Ale stejně jako zadek Kim Kardashian, některé problémy mohou narůst do obřích rozměrů. Tady je jen náznak toho, co se může o Vánocích pokazit.


1. Zaskočí vám kost z kapra
I když máte k večeři kuřecí řízek.

2. Chytne vám stromeček
To máte hned, adventní věnce, hořící svíčky... A už chytá druhá větev, a už hoří i závěs a máte o zábavu postaráno vy i sousedi.

3. Salát dojde už na Štědrý den
V ideálním světě není potřeba 25. prosince vařit nebo si třeba jen mazat chleba, protože celá rodina zvládne celý den žít na bramborovém salátu. Ta pravá katastrofa přijde, když někdo dostane při všem tom rozbalování hlad a vrhne se na zbytky od večeře… A při sledování Popelky už není co dojídat.

4. Dostanete ponožky… v obalu od iPhonu
V životě každého člověka přijde ta chvíle, kdy se mu extrémně zvednou očekávání. A nelítostná realita je pak rozdrtí.

5. Když nedostanete žádné ponožky
Umíte si představit tu hrůzu? Rozbalujete, rozbalujete, hromádka dárků se zmenšuje, zatímco hromada prázdných papírů a odhozených stužek je pomalu větší než stromeček… A ponožky pořád nikde.

6. Hromadné zpívání koled
Pokud navíc pocházíte z rodiny, kde už několik generací koluje absolutně nulový cit pro melodii, může se "Jéžíšku, panáčku" proměnit v nezapomenutelně traumatický zážitek.

7. Hlavní dárek dorazí až v lednu
Znáte to, voláte, píšete, e-shop expeduje a posílá, ale ještě čtyřiadvacátýho čekáte na ten nehlavnější dárek. Třeba zrovna ten iPhone a nakonec místo něj musíte dát ty ponožky.

8. Ženská vyhlásí generální stávku
Salát se sám neudělá, řízky se neobalí, a hlavně - lednička zůstane stejně bezútěšně prázdná jako v kterýkoliv jiný den v roce. Chraň bůh, aby se role ujal chlap. Jedno je jisté, piva by nedostatek nebyl.

9. Nasáčkuje se k vám celá rodina
A pořádně rozvětvená. Představte si to - babičky, dědečkové, tetičky a strýčkové, a zkrátka komplet celí Hujerovi. Nechť svátky započnou.

10. Nakonec se stejně přežerete
Počkat, to je vlastně dobře! No tak nic.

Mějte se a smějte se, ale hlavně ty svátky nějak přežijte!
Iveta
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama