Prosinec 2015

Hororové vánoční scénáře

23. prosince 2015 v 22:24 | Iveta |  Seznamy podle Ivet
Všichni si neustále přejí veselé Vánoce a šťastný n(N)ový rok. A taky poklidné prožití vánočních svátků. Co to vůbec znamená - poklidné? Lze vůbec strávit jedno z nejhektičtějších období roku v klidu a míru? Představte si všechny ty hrůzy, které vás mohou na Štědrý den potkat. Samozřejmě, mohou vám dojít slavnostní ubrousky, nebo si můžete rozbít vaši oblíbenou ozdobičku na stromku. Ale stejně jako zadek Kim Kardashian, některé problémy mohou narůst do obřích rozměrů. Tady je jen náznak toho, co se může o Vánocích pokazit.

Nedobrovolný černý pasažér

6. prosince 2015 v 11:19 | Iveta |  Co se vám honí hlavou?
Už zase bydlím v Brně. A když říkám bydlím, mám tím vlastně na mysli, že už tam mám peřinu a kartáček na zuby. Obojí to bude ležet ladem až do ledna, kdy se zase do první obydlené zatáčky mezi Prahou a Vídní víceméně na stálo vrátím (a samozřejmě si s sebou přivezu i takové vymoženosti, jako šampon nebo hrníček na čaj). Už aby to bylo.

Prvně bych chtěla říct, že jsem nikdy v životě nejela úmyslně načerno. Zákon schválnosti v mém případě funguje víc, než zákon akce a reakce a revizory to ke mně přitahuje silou téměř gravitační. Přesto jsem už v Brněnské tramvaji (pardon, šalině) jednou vyfasovala pokutu, žmoulajíc v ruce neoznačený hodinový lístek.