10 vynálezů, které tu už dávno měly být

27. října 2015 v 12:23 | Iveta |  Seznamy podle Ivet
Pokrok nezastavíš, ale taky neuspíšíš. Docela se divím, že ani jedna z následujících deseti vychytávek ještě nespatřila světlo světa. Ale společně s vámi se budu modlit, aby se vědátoři konečně vykašlali na co nejtenčí mobily, super-čuper mikročipy a funkční prádlo (jo, možná to je užitečný, ale PROBOHA, funkční prádlo? V životě jsem neviděla nic hnusnějšího) a místo toho se věnovali DŮLEŽITÝM věcem.


1. Jídlo, po kterém se hubne
Sice máme všude možně asi tunu různých tabletek, koktejlů, náplastí a tak dále, které nám mají pomáhat hubnout, ale dokud budeme jen ležet doma na prdeli a cpát se čokoládou, asi toho moc nezhubneme, co? Takže vážení, koukejte na tom někdo zamakat. Už mě nebaví mít narvaný kalhoty.

2. Přístroj na stlaní postelí
Pokud už něco takového existuje, předem se omlouvám těmto nadaným vynálezcům, ale máte špatnou reklamu, já o tom zatím neslyšela. Prvně bych ráda připomněla, že stlaní postele je totální pakárna. Ráno ustlat, abych si do toho večer zase mohla lehnout? Otrava! Jenže dokud není ustlaná postel, nikdy to v pokoji nebude vypadat uklizeně, takže nakonec mi nic jiného nezbyde.

3. Vteřinové lepidlo, které neslepí prsty
Hrozně ráda nosím kecky, ale protože si je kupuju zásadně u šikmookejch, začnou se vždycky po několika týdnech rozpadat. Takže vteřiňák je moje pravá ruka, bez něj bych už za dva měsíce chodila prakticky bosá. A tak vezmu lepidýlko do ruky, chci si zalepit botičku, ale nakonec je lepidlo všude možně, jen ne na botě. A prsty mám vždycky oblepené ještě iks dní. Víte, jak blbě se s oblepenými prsty dělá cokoliv? No, hodně blbě.

4. Barva na vlasy, která nedělá fleky
A tím myslím fleky nejen na kůži, ale i na čemkoliv jiném. Kdykoliv se uchýlím k domácímu barvení vlasů, dopadá to hodně zajímavě. Jsem celá barevná, hlavně na čele a na uších, takže prvních pár dní vypadám jako po bouračce. A celá barevná je taky koupelna. Nejhorší je, že většina barev je vidět až když zaschne, a to už je trošku pozdě! Jednou jsem dokonce pokecala ubrus v kuchyni. Nakonec jsem to koumácky pořešila, položila jsem na ty fleky květináče.

5. Prášek proti menstruaci
Svět by byl hned krásnějším místem.

6. Alkohol, po kterém není kocovina...
... ať už ho vypiješ kolik chceš. Jooo, to by se nám - lidem, co to občas nezvládáme - docela hodilo. A taky by to chtělo alkohol, po kterém se vám nikdy neudělá špatně a který nikdy nezpůsobuje nepříjemná okna. Těžko se potom s někým hádate, že jste na tom stole rozhodně netancovali, když vážně nevíte, co jste vlastně dělali. Ale ať už jste na stole tancovali nebo ne, ráno čeká bolehlav... Život je krutý.

7. Klávesnice, která nedělá překlepy
Joo, sice Word umí občas něco opravit, ale už se mi stalo, že mi "špatně" napsané slovo opravil na svou variantu správného a vznikl mi z toho nesmysl. Hlavně, když do českého textu napíšu slovo anglicky. Tam se strejda Word může vždycky potentit! A neříkejte mi, že chyba je mezi židlí a klávesnicí. Já jsem dokonalá. Já překlepx nedšlám.

8. Tiskárna na pravé peníze
Protože peněz není nikdy dost, a mít doma tiskárnu na prachy by se sakra hodilo. Bohužel (nebo bohudík?) je tohle nejméně pravděpodobné. Možná jednou vymyslí něco, co za nás bude stlát postele, ale legální padělání peněz nás v budoucnu asi nečeká.

9. Tlačítko zpět
Něco pro lidi jako já. Pro lidi, co občas mluví rychleji než myslí. A pak si stihnou už jen zacpat pusu, protože jim došlo, co z ní právě vypustili. Za svůj život jsem tohle tlačítko chtěla mít po ruce už nejmíň bžilionkrát. Ze všech vynálezů, které postrádám, tohle bych uplatnila nejvíc.

10. Voda v prášku
Trošku recese na závěr.
Stačí zalít vodou, ideální například do letadla.

Teď je řada na vás. Co by podle vás stálo za věděcký objev, bez čeho už nedokážete žít?

Mějte se a smějte se
Iveta
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama